BIKE CAMP 2024

obóz sportowy w górach

OBÓZ SPORTOWY „PIWNICZNA BIKE CAMP” – LATO 2023

Termin:  23 – 29 czerwca 2024

Dla kogo : Dzieci i młodzież w wieku 7-12 & 13-17 LAT

Miejsce: PIWNICZNA-ZDRÓJ

Hotel Majerzanka w Piwnicznej Zdroju, ul. Zagrody 28; 33-350 Piwniczna-Zdrój

Z myślą o dzieciach, które chcą aktywnie spędzić wakacje przygotowaliśmy ofertę letniego obozu sportowego.

Dla młodszych dzieci z Piwnicznej i okolic jest to również doskonała okazja na sprawdzenie się podczas pierwszego samodzielnego wypoczynku poza domem przed wyjazdem na kolejne obozy. 😉

Nasz obóz trwa 7 dni i jest wypełnionych sportem, aktywnościami na świeżym powietrzu, a przede wszystkim – doskonałą zabawą. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi i  wykwalifikowanej kadrze trenerskiej możesz być pewny, że Twoje dziecko spędza czas w sposób zdrowy, kreatywny i rozwojowy, a Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo!

W programie przede wszystkim szkolenie rowerowe na każdym poziomie zaawansowania i wyjazdy na zróżnicowane trasy: okoliczne singletrails czyli specjalnie przygotowane ścieżki rowerowe oraz bike parki. Pod czujnym okiem kadry, realizujemy nasz autorski program szkoleniowy.

Oprócz tego – wiele innych aktywności, m.in. wycieczki górskie, akrobatyka, gry i zajęcia terenowe, zajęcia skate, wyjścia na basen i nad jezioro, wakeboard, skimboard, warsztaty z pierwszej pomocy i wele wiele więcej!

Będziemy wykorzystywać okoliczną infrastrukturę: halę akrobatyczną z trampolinami i airtrackiem, skatepark, pumptrack, ścieżki rowerowe, pływalnię. Planujemy wycieczkę rowerową na Słowację oraz wyjścia na basen, połączone z nauką pływania.

Poza doskonaleniem i nauką nowych sportów, przygotowaliśmy oczywiście jeszcze wiele innych aktywności. Mnóstwo frajdy i świetna zabawa gwarantowane!

Poza zajęciami sportowymi, oferujemy również wiele innych atrakcji, między innymigry i zabawy, wspólne ognisko.

Nasze obozy to aktywnie spędzony czas, nowe przyjaźnie i świetna zabawa!

PIWNICZNA-ZDRÓJ

Górska miejscowość nie tylko wyjątkowo urokliwa, ale i oferująca ogromne możliwości sportowe i rekreacyjne.

Piwniczna to małe miasteczko w Beskidzie Sądeckim położone nad malowniczą rzeką Poprad między dwoma pasmami górskimi – Pasmem Radziejowej i Pasmem Jaworzyny. Przez cały rok mamy ogromną radochę ze sportowych możliwości naszych terenów i z chęcią zaprosimy Cię do naszego górskiego świata pasji i zajawek. A także pokażemy kilka lokalnych secret spotów. 😉

gdzie mieszkamy?

Hotel Majerzanka położony jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Poprad, w sąsiedztwie malowniczego parku zdrojowego i pijalni wody mineralnej. Tu krzyżują się szlaki turystyczne wiodące do najpiękniejszych zakątków Beskidu Sądeckiego, przebiegają liczne trasy spacerowe i rowerowe. Obiekt znajduje się w samym centrum Piwnicznej – Zdrój.

Obiekt posiada:

 • pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienką
 • jadalnię
 • świetlicę
 • miejsce na ognisko

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kluczem do sukcesu jest wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz samodzielnie przygotowany, sprawdzony program. Nasze zajęcia prowadzimy z naciskiem na bezpieczeństwo, nowe umiejętności oraz doskonałą zabawę! Zdrowy rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie istotny, dlatego dbamy o aktywny program, szczególnie teraz, w obliczu zagrożeń i widocznych już konsekwencji siedzącego trybu życia.

To, czym możemy się również pochwalić to małe grupy, pozwalające na indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz poziom dostosowany do każdego z nich.

Nie ma nic lepszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Wasze pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

PROGRAM ZAWIERA:

ROWERY

Z rowerami nie rozstajemy się przez cały dzień – będziemy przemieszczać się na nich między poszczególnymi blokami zajęciowymi. Na samym początku obozu omówimy zasady bezpieczeństwa i zachowania na drodze, a później zajmiemy się techniką jazdy na rowerze górskim – MTB. Zanim jednak pojedziemy na górki do lasu, nauczymy się podstaw jazdy na pumptracku. Zaczniemy od odpowiedniej pozycji, a później przejdziemy do nauki „pompowania” oraz pokonywania zakrętów zamkniętych (w bandach) i otwartych. No i wiadomo, nauka skoków!

PROGRAM OBOZU ZOSTAŁ WZBOGACONY O WYJAZDY ROWEROWE DO POBLISKICH BIKE PARKÓW I NA ŚCIEŻKI ROWEROWE SINGLETRAILS.

AKROBATYKA

Najlepsza dyscyplina sportu do kształtowania wielu zdolności motorycznych i dająca niesamowitą radość z wykonywania kolejnych ewolucji i trików. Uczymy się wszystkiego zgodnie z zasadami stopniowania trudności, zaczynając od przewrotów w przód i w tył, stania na rękach, przerzutów czy doskonaleniu salt na trampolinach i airtracku. Wiecie, że tym razem nasz airtrack ma zagościć nawet na plaży? Tego jeszcze nie było!

HULAJNOGA / ROLKI / DESKOROLKA

Jak wyglądają zajęcia w bloku skate? Przede wszystkim zróżnicowane i dostosowane do poziomu zaawansowania treningi realizowane na naszych alejkach, pumptracku, skateparku i skoczni.

TENIS

Każdy z nas dobrze zna tę dyscyplinę. Nasz obóz daje szanse odkrycia kolejnych narodowych talentów.;) Sport wymagający, ale i dający niesamowitą satysfakcję. Świetny trening i okazja do pozytywnego spożytkowania nieskończonych pokładów energii. To co? Podejmiesz wyzwanie?

SKIMBOARD

Skimboarding wywodzi się z surfingu. Podstawowy sprzęt to deska i tafla wody w naszym 15 metrowym specjalnym torze. Odpowiedni rozbieg, wskakujemy na dechę i się ślizgamy. Chwila treningu i wszystko opanowane! A dla wytrwałych przyjdzie i czas na naukę tricków.

WAKEBOARD

Wakeboard to sport wodny, który łączy elementy surfingu, snowboardingu i narciarstwa wodnego. Ślizgi na desce po powierzchni wody, trzymając się drążka podczepionego do liny wyciągu. Świetna opcja na upalne dni i mega zajawa gwarantowane!

Planujemy wizytę w pobliskim wakeparku z możliwością bezpiecznej nauki wakeboardingu od podstaw! To także okazja żeby odpocząć nad jeziorem po dniu pełnym wrażeń.

BASEN

Wyjścia na basen, to nie tylko doskonała zabawa, ale i nauka pływania oraz bezpiecznych skoków do wody. Przyjdzie też pora na zjeżdżalnię, gry i emocjonującą wodną bitwę!

SLACKLINE, TRICKBOARDY:

To nic innego, jak praca nad równowagą i koordynacją.

Trickboard to deska ustawiona na specjalnym wałku, która pozwala ćwiczyć balans w różnych płaszczyznach. Dostarcza dużo dobrej zabawy, a ponadto daje nieograniczone możliwości ćwiczeń.

Slackline to nasze wprawki do występów w cyrku. 😉 Uczymy się chodzić po nylonowej taśmie zawieszonej między drzewami. Da się nawet z niej zrobić salto, ale to już pokaże trener Misiaka. 😉

ZAJĘCIA TERENOWE

Wakacje to przygoda! W naszej górskiej okolicy znamy już każdy zakamarek. Pobliskie lasy kryją w sobie niesamowity potencjał na zajęcia w terenie. Podchody, flagi, wspinaczka, gry terenowe sprawią, że z pewnością nikt nie będzie się tu nudził! Zabawa w terenie  to prawdziwa  przygoda, rozwój, frajda i samo zdrowie!

WYCIECZKI

W ciągu całego tygodnia zajęć i treningów przygotowujemy się do wycieczki rowerowej na Cyklostopy, czyli wspaniałej, rowerowej miejscówki na Słowacji, oddalonej o 20 km od Piwnicznej. Pojeździmy tam po specjalnie przygotowanych leśnych ścieżkach tzw. singletrackach. Po aktywnie spędzonym czasie, rozpalamy ognisko, smażymy kiełbaski i obowiązkowo kąpiemy się w potoku.

Planujemy również górską wyprawę na Trzy Korony lub wieżę widokową w Krynicy-Zdroju.

PROGRAM WIECZORNY

Wieczorna integracja to bardzo ważny punkt dnia. Jest to okazja do poczucia się częścią grupy, zacieśnienia więzi koleżeńskich, a także powstania przyjaźni na lata! Szczególnie staramy się, aby każdy czuł się tu jak w domu. W programie wieczornym planujemy moc atrakcji: ogniska z animacjami, gry i zabawy, plenerowe kino, just dance i wiele więcej!

UBEZPIECZENIE:

Na cały czas trwania obozu, zapewniamy wszystkim uczestnikom ubezpieczenie NNW.

 

CENA – 2300 zł

Zniżki:

Drugie dziecko z rodzeństwa na tym samym turnusie –  100 zł zniżki

ZAPEWNIAMY:

 • Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 – osobowych z łazienkami,
 • Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry wychowawców i instruktorów,
 • Bogaty w atrakcje programu obozu,
 • Wyżywienie –  4 posiłki dziennie oraz nielimitowany dostęp do wody,
 • Wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem,
 • Ubezpieczenie NNW 
 • Różnorodność dyscyplin i aktywności sportowych (akrobatyka, rowery, rolki, slackline, trickboard, skimboard, gry terenowe),
 • Ciekawe warsztaty (zajęcia z robotyki, pierwsza pomoc),
 • Wycieczki tematyczne,
 • Wspaniałą atmosferę,
 • Pamiątkową koszulkę oraz upominek

jak się zapisać? (ważne!)

Aby zapisać swoje dziecko na obóz, wystarczy wysłać do nas maila, podając w zgłoszeniu: imię i nazwisko, wzrost, datę urodzenia dziecka, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna oraz ewentualne informacje o nietolerancjach pokarmowych/alergiach. KONTAKT >>

Warunkiem rezerwacji jest zaksięgowanie na koncie firmy zadatku (800zł). Jednocześnie informujemy, iż kwota ta jest przeznaczona na poczet organizacji i jest bezzwrotna. W odpowiedzi na maila, otrzymasz Kartę Uczestnictwa w obozie. Skan lub zdjęcie wypełnionej i podpisanej Karty Uczestnika proszę odesłać na adres mailowy, natomiast oryginał należy dostarczyć do Organizatora najpóźniej w dniu wyjazdu – jest to warunek konieczny dla uczestnictwa w obozie (!!!). Płatności pełnej ceny za obóz należy dokonać najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem. (W przypadku rezerwacji w terminie późniejszym niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu płatności należy dokonać w tym samym dniu.)

Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.

Uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać sprawne rower górski, kask, ochraniacze kolan oraz jeden ze sprzętu: rolki/deskorolka/hulajnoga.

Szczegółowe informacje co zabrać na obóz przekażemy w przedwyjazdowym komunikacie organizacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ LATO!

Odtwórz wideo