jastarnia camp 2024

obóz letni nad morzem

OBÓZ LETNI FREESTYLE WORLD – LATO 2023

Termin: 03-10 SIERPNIA 2024

Dla kogo : Dzieci i młodzieży w wieku 7-12 & 13-17 LAT

Miejsce: JASTARNIA, Camping Molo Surf

JASTARNIA CAMP to nasza propozycja dla tych, którzy chcą spędzić wakacje maksymalnie aktywnie! Nie dla nas smażenie się na plaży! Zapraszamy tych, którzy nie boją się wyzwań i są otwarci na prawdziwą przygodę i masę wrażeń! 

Nasz obóz to 7 dni wypełnionych sportem, aktywnościami na świeżym powietrzu, a przede wszystkim – doskonałą zabawą. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi i  wykwalifikowanej kadrze trenerskiej możesz być pewny, że Twoje dziecko spędza czas w sposób zdrowy, kreatywny i rozwojowy, a Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo!

W programie m.in: szkolenie windsurfingowe, tenis ziemny, akrobatyka na plaży, wycieczki na SUPach, gry i zajęcia terenowe. Będziemy wykorzystywać okoliczną infrastrukturę: bałtyckie plaże, tereny nadmorskie i Zatokę Pucką.

Poza doskonaleniem i nauką nowych sportów, przygotowaliśmy oczywiście jeszcze wiele innych aktywności. Mnóstwo frajdy i świetna zabawa gwarantowane!

W planach wycieczki, gry i zabawy zespołowe, leśne podchody, warsztaty kreatywne, chrzest obozowy, wieczorny program integracyjny, plenerowa noc filmowa, czy wspólne ognisko obozowe..

Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątkowa koszulka, którą.. wykonamy samodzielnie! Ponadto, na zakończenie każde dziecko otrzyma miły upominek.

Obozy Freestyle World Piwniczna to aktywnie spędzony czas, nowe przyjaźnie i świetna zabawa!

jastarnia

Nasz wakacyjny cel – Jastarnia, to miasto w województwie pomorskim, w powiecie puckim na Mierzei Helskiej. Kurort nadmorski z pięcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i trzema przystaniami morskimi. Piękne, szerokie, piaszczyste plaże to doskonałe miejsce dla zdrowego i aktywnego wypoczynku. Bliskie położenie zarówno morza, jak i Zatoki Puckiej, przepiękny i zróżnicowany obszar lasów i wydm, dają nam właściwie nieograniczone możliwości w zakresie realizacji naszego aktywnego programu obozowego. 

gdzie mieszkamy?

Miejsce naszego obozowania – Camping Molo Surf – to iście surferska baza i najlepsze miejsce, by poczuć prawdziwy surferski klimat.

Nasz Camping to ponad 2 ha ziemi z infrastrukturą przygotowaną specjalnie dla dzieci. Na terenie zlokalizowane jest wiele atrakcji m.in.: boisko wielofunkcyjne, plac zabaw, szkoła sportów wodnych, drążki do crossfit, pokój zabaw z piłkarzykami, sztuczna fala do SurfSkate oraz skatepark. A także prywatne dojście do zatoki, gdzie będą prowadzone nasze zajęcia na wodzie.

Na czas obozu zamieszkamy w 5-osobowych pokojach wyposażonych w łóżka piętrowe, stolik nocny, lampkę nocną, regały oraz pojemniki do przechowywania rzeczy.

Dla obozowiczów jest również przygotowana strefa wspólna „SurfWioska”, dostępna wyłącznie dla dzieci i kadry.

wyżywienie

Wyżywienie przygotowywane przez restaurację Ananasy.

4 posiłki dziennie:

 • Śniadanie (danie ciepłe, wędliny, nabiał),
 • Obiad (zupa, II-danie, kompot)
 • Podwieczorek (bułka słodka, owoce/batonik)
 • Kolacja (kanapki + ciepłe dodatki)

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kluczem do sukcesu jest wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz samodzielnie przygotowany, sprawdzony program. Nasze zajęcia prowadzimy z naciskiem na bezpieczeństwo, nowe umiejętności oraz doskonałą zabawę! Zdrowy rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie istotny, dlatego dbamy o aktywny program, szczególnie teraz, w obliczu zagrożeń i widocznych już konsekwencji siedzącego trybu życia.

To, czym możemy się również pochwalić to małe grupy, pozwalające na indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz poziom dostosowany do każdego z nich.

Nie ma nic lepszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Wasze pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

PROGRAM ZAWIERA:

WINDSURFING

Sport wodny  uprawiany przy użyciu deski z żaglem. Miałeś już okazję spróbowania swoich sił w windsurfingu? A może chcesz poprawić swoje umiejętności? Świetna zabawa w wodzie i wiatr we włosach! Dla wielu będzie to pierwszy kontakt z tą dyscypliną i doskonała okazja do złapania nowej zajawki! Waszym szkoleniem i doskonaleniem zajmą się najlepsi instruktorzy na Półwyspie. A co jeśli zabraknie wiatru? Nic się nie martw! Dobrze wiemy jak wykorzystać ten czas najefektywniej, aby przyspieszyć Twoje postępy, kiedy tylko znów zawieje.

SURFING

Sport, od którego wszystko się zaczęło! Aby móc w 100% poczuć surferski klimat dajemy Wam okazję poznać prawdziwy surfing na morskiej fali! Kto nie wierzy będzie miał doskonałą okazję na własnej skórze przekonać się, że Bałtyk to świetna miejscówka na rozpoczęcie tej emocjonującej przygody. Uczucie po złapaniu swojej pierwszej w życiu fali – nie do zapomnienia!

AKROBATYKA

Najlepsza dyscyplina sportu do kształtowania wielu zdolności motorycznych i dająca niesamowitą radość z wykonywania kolejnych ewolucji i trików. Uczymy się wszystkiego zgodnie z zasadami stopniowania trudności, zaczynając od przewrotów w przód i w tył, stania na rękach, przerzutów czy doskonaleniu salt na trampolinach i airtracku. Wiecie, że tym razem nasz airtrack ma zagościć nawet na plaży? Tego jeszcze nie było!

TENIS

Każdy z nas dobrze zna tę dyscyplinę. Nasz obóz daje szanse odkrycia kolejnych narodowych talentów.;) Sport wymagający, ale i dający niesamowitą satysfakcję. Świetny trening i okazja do pozytywnego spożytkowania nieskończonych pokładów energii. To co? Podejmiesz wyzwanie?

SKATE = ROLKI / HULAJNOGA / DESKOROLKA

Jak wyglądają zajęcia na rolkach? Porządna rozgrzewka, nauka hamowania różnymi metodami, slalom, skoki z obrotami, jazda na pumptracku i podstawy jazdy na skateparku. A także – przysparzający największych emocji – mecz hokeja na rolkach! Na półwyspie znamy najlepsze miejscówki do niezapomnianych skate sesji.

SKIMBOARD

Skimboarding wywodzi się z surfingu lecz nieco się różni. Podstawowy sprzęt to deska i tafla wody w naszym 15 metrowym specjalnym torze. Odpowiedni rozbieg, wskakujemy na dechę i się ślizgamy. Chwila treningu i wszystko opanowane! A dla wytrwałych przyjdzie i czas na naukę tricków.

SUPY

Deska i wiosło – to już wystarczy, aby móc zacząć uprawiać SUP, czyli inaczej Stand Up Paddle. Zyskująca na popularności, wywodząca się z Hawajów rekreacyjna dyscyplina – połączenie kajakarstwa i surfowania. Nie wieje? Nie rezygnujemy z zajęć na wodzie! Supy to gwarant ciekawego popołudnia. Oprócz świetnej zabawy, ćwiczymy równowagę i koordynację. Jest to też świetna alternatywa do pieszych wycieczek. Zwiedzanie okolicy, integracja, rozgrzewka, czy zawody – wszystko osiągalne właśnie na SUPach!

SLACKLINE, TRICKBOARDY:

To nic innego, jak praca nad równowagą i koordynacją.

Trickboard to deska ustawiona na specjalnym wałku, która pozwala ćwiczyć balans w różnych płaszczyznach. Dostarcza dużo dobrej zabawy, a ponadto daje nieograniczone możliwości ćwiczeń.

Slackline to nasze wprawki do występów w cyrku. 😉 Uczymy się chodzić po nylonowej taśmie zawieszonej między drzewami. Da się nawet z niej zrobić salto, ale to już pokaże trener Misiaka. 😉

ZAJĘCIA TERENOWE

Wakacje to przygoda! Na półwyspie znamy już każdy zakamarek. Plaże, lasy, zatoka, miasteczko kryją w sobie niesamowity potencjał na zajęcia w terenie. Podchody, flagi, gry terenowe sprawią, że z pewnością nikt nie będzie się tu nudził! Zabawa w terenie  to prawdziwa  przygoda, rozwój, frajda i samo zdrowie!

WYCIECZKI

Wspólnie zwiedzimy kraniec Polski wszerz i wzdłuż. Odwiedzimy Hel i fokarium, port i inne ciekawe miejsca. Będą nawet bunkry!;) Czekają nas wycieczki pociągiem, piesze i rolkowe. Codziennie coś nowego, bo na naszym obozie nie ma czasu na nudę!

PROGRAM WIECZORNY

Wieczorna integracja to bardzo ważny punkt dnia. Jest to okazja do poczucia się częścią grupy, zacieśnienia więzi koleżeńskich, a także powstania przyjaźni na lata! Szczególnie staramy się, aby każdy czuł się tu jak w domu. W programie wieczornym planujemy moc atrakcji: ogniska z animacjami, gry i zabawy, plenerowe kino, just dance i wiele więcej!

UBEZPIECZENIE:

Na cały czas trwania obozu, zapewniamy wszystkim uczestnikom ubezpieczenie NNW.

CENA – 2550zł

ZAPEWNIAMY:

 • Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry wychowawców i instruktorów. Dzieci od momentu rozpoczęcia obozu, aż do odbioru są pod stałą opieką wychowawców;
 • Starannie przygotowany i sprawdzony program obozowy
 • Szkolenie – windsurfing, SUP, skim
 • Szkolenie – tenis
 • Szkolenie – akrobatyka
 • Zakwaterowanie – Camping Molo Surf – kontenery mieszkalne
 • Wyżywienie – 4 posiłki dziennie
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opieka instruktorska 24h
 • Wspaniałą atmosferę;
 • Koszulkę obozową

TRANSPORT:

Aby ułatwić uczestnictwo w obozie, umożliwiamy skorzystanie z opcji wspólnego transportu. Opcje transportu uzależnione są od miejsca zamieszkania. O szczegóły prosimy pytać bezpośrednio u nas.

jak się zapisać? (ważne!)

Aby zapisać swoje dziecko na obóz, wystarczy wysłać do nas maila, podając w zgłoszeniu: imię i nazwisko, wzrost, datę urodzenia dziecka, telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna oraz ewentualne informacje o nietolerancjach pokarmowych/alergiach. KONTAKT >>

Warunkiem rezerwac

 

Warunkiem rezerwacji jest zaksięgowanie na koncie firmy zadatku (1050zł). Jednocześnie informujemy, iż kwota ta jest przeznaczona na poczet organizacji i jest bezzwrotna. W odpowiedzi na maila, otrzymasz Kartę Uczestnictwa w obozie. Skan lub zdjęcie wypełnionej i podpisanej Karty Uczestnika proszę odesłać na adres mailowy, natomiast oryginał należy dostarczyć do Organizatora najpóźniej w dniu wyjazdu – jest to warunek konieczny dla uczestnictwa w obozie (!!!). Płatności pełnej ceny za obóz należy dokonać najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem. (W przypadku rezerwacji w terminie późniejszym niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu płatności należy dokonać w tym samym dniu.)

Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.

Uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać sprawne rolki/deskorolkę (własne lub wypożyczony) oraz kask.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania turnusu/grupy zajęciowej w sytuacji nie zebrania się minimalnej liczby uczestników oraz zmiany planu w przypadku złych warunków atmosferycznych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ LATO!

Odtwórz wideo