PÓŁKOLONIA LETNIA 2023

3-7 LIPCA – PIWNICZNA-ZDRÓJ

PÓŁKOLONIA – LATO 2023

Termin:  3-7 lipca 2023

Dla kogo : Dzieci w wieku 7-14 LAT

Miejsce: PIWNICZNA-ZDRÓJ

Rowerowa Dolina, Targowa 1

Z myślą o dzieciach, które spędzają wakacje w mieście PIWNICZNA-ZDRÓJ organizujemy LETNIE PÓŁKOLONIE FREESTYLE WORLD!
Nasze turnusy trwają 5 dni i są wypełnione sportem, aktywnościami na świeżym powietrzu i ciekawymi blokami treningowymi. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi i wykwalifikowanej kadrze trenerskiej możesz być pewny, że Twoje dziecko spędza czas w sposób twórczy, kreatywny i rozwojowy, a Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo!
Podstawową część programu stanowią zajęcia akrobatyczne, rowerowe i rolkowe, podzielone każdego dnia odpowiednio na kilka bloków sportowych. Pod czujnym okiem instruktorów, realizujemy nasz autorski program szkoleniowy. Będziemy wykorzystywać okoliczną infrastrukturę: Halę Widowiskowo-Sportową z trampolinami i airtrackiem, skatepark, pumptrack, ścieżki rowerowe, pływalnię.
 
Planujemy wycieczkę rowerową do Lechnicy oraz wyjścia na basen, połączone z nauką pływania.
Poza zajęciami sportowymi, oferujemy Wam również wiele innych atrakcji, między innymi: zajęcia z robotyki, warsztaty kulinarne, gry i zabawy, wspólne ognisko.
 
Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątkowa koszulka i miły upominek na zakończenie półkolonii.

Półkolonie z Freestyle World Piwniczna to aktywnie spędzony czas, nowe przyjaźnie i świetna zabawa!

PIWNICZNA-ZDRÓJ

Górska miejscowość nie tylko wyjątkowo urokliwa, ale i oferująca ogromne możliwości sportowe i rekreacyjne.

Piwniczna to małe miasteczko w Beskidzie Sądeckim położone nad malowniczą rzeką Poprad między dwoma pasmami górskimi – Pasmem Radziejowej i Pasmem Jaworzyny. Przez cały rok mamy ogromną radochę ze sportowych możliwości naszych terenów i z chęcią zaprosimy Cię do naszego górskiego świata pasji i zajawek. A także pokażemy kilka lokalnych secret spotów. 😉

nasza baza

Miejsce rozpoczęcia każdego dnia na naszych półkoloniach oraz nasza baza to Rowerowa Dolina. Wypożyczalnia, serwis, centrum testowe i punkt informacji turystycznej usytuowany tuż nad rzeką Poprad. Idealna baza wypadowa do uprawiania turystyki aktywnej. Trudno o miejsce piękniej położone i lepiej zlokalizowane. www.rowerowadolina.pl

Adres: Pole namiotowe ul. Targowa 1, Piwniczna-Zdrój

CO NAS WYRÓŻNIA?

Kluczem do sukcesu jest wykwalifikowana i doświadczona kadra oraz samodzielnie przygotowany, sprawdzony program. Nasze zajęcia prowadzimy z naciskiem na bezpieczeństwo, nowe umiejętności oraz doskonałą zabawę! Zdrowy rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie istotny, dlatego dbamy o aktywny program, szczególnie teraz, w obliczu zagrożeń i widocznych już konsekwencji siedzącego trybu życia.

To, czym możemy się również pochwalić to małe grupy, pozwalające na indywidualne podejście do każdego uczestnika oraz poziom dostosowany do każdego z nich.

Nie ma nic lepszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Wasze pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

PROGRAM ZAWIERA:

ROWERY

Z rowerami nie rozstajemy się przez cały dzień – będziemy przemieszczać się na nich między poszczególnymi blokami zajęciowymi. Na samym początku omówimy zasady bezpieczeństwa i zachowania na drodze, a później zajmiemy się techniką jazdy na rowerze górskim – MTB. Zanim jednak pojedziemy na górki do lasu, nauczymy się podstaw jazdy na pumptracku. Zaczniemy od odpowiedniej pozycji, a później przejdziemy do nauki „pompowania” oraz pokonywania zakrętów zamkniętych (w bandach) i otwartych. No i wiadomo, nauka skoków!

AKROBATYKA

Najlepsza dyscyplina sportu do kształtowania wielu zdolności motorycznych i dająca niesamowitą radość z wykonywania kolejnych ewolucji i trików. Uczymy się wszystkiego zgodnie z zasadami stopniowania trudności, zaczynając od przewrotów w przód i w tył, stania na rękach, przerzutów czy doskonaleniu salt na trampolinach i airtracku. Wiecie, że tym razem nasz airtrack ma zagościć nawet na plaży? Tego jeszcze nie było!

HULAJNOGA / ROLKI / DESKOROLKA

Jak wyglądają zajęcia w bloku skate? Przede wszystkim zróżnicowane i dostosowane do poziomu zaawansowania treningi realizowane na naszych alejkach, pumptracku, skateparku i skoczni.

TENIS

Każdy z nas dobrze zna tę dyscyplinę. Nasz obóz daje szanse odkrycia kolejnych narodowych talentów.;) Sport wymagający, ale i dający niesamowitą satysfakcję. Świetny trening i okazja do pozytywnego spożytkowania nieskończonych pokładów energii. To co? Podejmiesz wyzwanie?

SKIMBOARD I WAKEBOARD

Skimboarding wywodzi się z surfingu. Podstawowy sprzęt to deska i tafla wody w naszym 15 metrowym specjalnym torze. Odpowiedni rozbieg, wskakujemy na dechę i się ślizgamy. Chwila treningu i wszystko opanowane! A dla wytrwałych przyjdzie i czas na naukę tricków.

Planujemy także wizytę w pobliskim wakeparku z możliwością nauki wakeboardu od podstaw! To także okazja żeby odpocząć nad jeziorem po dniu pełnym wrażeń.

BASEN

Wyjścia na basen, to nie tylko doskonała zabawa, ale i nauka pływania oraz bezpiecznych skoków do wody. Przyjdzie też pora na zjeżdżalnię, gry i emocjonującą wodną bitwę!

SLACKLINE, TRICKBOARDY:

To nic innego, jak praca nad równowagą i koordynacją.

Trickboard to deska ustawiona na specjalnym wałku, która pozwala ćwiczyć balans w różnych płaszczyznach. Dostarcza dużo dobrej zabawy, a ponadto daje nieograniczone możliwości ćwiczeń.

Slackline to nasze wprawki do występów w cyrku. 😉 Uczymy się chodzić po nylonowej taśmie zawieszonej między drzewami. Da się nawet z niej zrobić salto, ale to już pokaże trener Misiaka. 😉

ZAJĘCIA TERENOWE

Wakacje to przygoda! W naszej górskiej okolicy znamy już każdy zakamarek. Pobliskie lasy kryją w sobie niesamowity potencjał na zajęcia w terenie. Podchody, flagi, wspinaczka, gry terenowe sprawią, że z pewnością nikt nie będzie się tu nudził! Zabawa w terenie  to prawdziwa  przygoda, rozwój, frajda i samo zdrowie!

WYCIECZKI

W ciągu całego tygodnia zajęć i treningów przygotowujemy się do wycieczki rowerowej na Cyklostopy, czyli wspaniałej, rowerowej miejscówki na Słowacji, oddalonej o 20 km od Piwnicznej. Pojeździmy tam po specjalnie przygotowanych leśnych ścieżkach tzw. singletrackach. Po aktywnie spędzonym czasie, rozpalamy ognisko, smażymy kiełbaski i obowiązkowo kąpiemy się w potoku.

UBEZPIECZENIE:

Na cały czas trwania półkolonii, zapewniamy wszystkim uczestnikom ubezpieczenie NNW.

wymagania dotyczące uczestnictwa

– Wiek od 7 do 14 lat
– Wypełniona Karta Uczestnictwa w półkoloniach
– Zgoda rodziców/prawnych opiekunów
– Niezbędny sprzęt sportowy (rower + rolki/deskorolka/hulajnoga) oraz komplet ochraniaczy (kask, kolana)
 
 

przykładowy plan dnia

8:45-9:00 zbiórka: Rowerowa Dolina, pole namiotowe ul. Targowa, Piwniczna-Zdrój
9:00-9:15 sprawdzenie listy obecności i przedstawienie planu dnia
9:15 przejazd na Halę Widowiskowo-Sportową, ul. Krynicka 2, Piwniczna-Zdrój
9:30-11:00 rozgrzewka, zajęcia akrobatyczne
11:00-11:30 przerwa na drugie śniadanie
11:30-13:00 zajęcia sportowe (rolki, rower/deskorolka/hulajnoga*)
13:00-14:00 obiad + przerwa poobiednia (slackline + trickboard)
14:30-16:00 zajęcia sportowe (wyjście na basen połączone z nauką pływania, skimboard)/
/atrakcje zaplanowane na dany dzień tygodnia (gry i zabawy, zajęcia z robotyki)
16:00 odbiór dzieci: Rowerowa Dolina, pole namiotowe ul. Targowa,Piwniczna-Zdrój
 
 

CENA – 990 zł (5dni) lub 290zł/dzień

ZAPEWNIAMY:

– Opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców i instruktorów;
– Realizację programu półkolonii; zajęcia akrobatyczne oraz rekreacyjno-sportowe od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00;
– Wyżywienie (drugie śniadanie i obiad);
– Wodę mineralną Piwniczanka na czas trwania zajęć;
– Wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem;
– Ubezpieczenie NNW;
– Różnorodność dyscyplin sportowych (akrobatyka, rowery, rolki, slackline, trickboardy);
– Wspaniałą atmosferę;
– Pamiątkową koszulkę

CENA NIE ZAWIERA:
W przypadku warunków pogodowych uniemożliwiających realizację części programu, zorganizujemy wyjazd do parku trampolin Jump Mania w Nowym Sączu. Bilet grupowy = 50zł/osoba/2h

jak się zapisać? (ważne!)

Aby zapisać swoje dziecko na półkolonię, wystarczy wysłać maila na adres: biuro@freestyleworld.pl, podając w zgłoszeniu imię i nazwisko, wzrost, datę urodzenia dziecka oraz dane i kontakt do opiekuna.
 
Warunkiem rezerwacji jest zaksięgowanie na koncie firmy zadatku (490zł). W odpowiedzi na maila, otrzymasz Kartę Uczestnictwa w „LETNICH PÓŁKOLONIACH FREESTYLE WORLD”.
 

Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.

Uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać sprawne rower górski, kask, ochraniacze kolan oraz jeden ze sprzętu: rolki/deskorolka/hulajnoga.

Szczegółowe informacje co zabrać na obóz przekażemy w przedwyjazdowym komunikacie organizacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ LATO!

Odtwórz wideo