PÓŁKOLONIE LETNIE 2024

pIWNICZNA-ZDRÓJ

PÓŁKOLONIE – LATO 2024

Terminy – do wyboru

Dla kogo : Dzieci i młodzież 5-7 LAT & 7-14 LAT

Miejsce: PIWNICZNA-ZDRÓJ

Rowerowa Dolina, Targowa 1 (miejsce spotkań)

Z myślą o dzieciach, które spędzają wakacje w mieście PIWNICZNA-ZDRÓJ organizujemy LETNIE PÓŁKOLONIE FREESTYLE WORLD!
Nasze turnusy trwają 5 dni i są wypełnione sportem, aktywnościami na świeżym powietrzu i ciekawymi blokami zajęciowymi. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi i wykwalifikowanej kadrze trenerskiej możesz być pewny, że Twoje dziecko spędza czas w sposób twórczy, kreatywny i rozwojowy, a Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo!
Podstawową część programu stanowią w zależności od wybranej półkolonii – zajęcia sportowe, rekreacyjne lub kreatywne, podzielone każdego dnia odpowiednio na kilka bloków. Pod czujnym okiem instruktorów, realizujemy nasz autorski program. Będziemy wykorzystywać okoliczną infrastrukturę: tereny górskie i leśnę, Halę Widowiskowo-Sportową z trampolinami i airtrackiem, skatepark, pumptrack, ścieżki rowerowe, pływalnię, Wake Park w Starym Sączu.
 

Półkolonia rowerowa dla wszystkich fanów dwóch kółek! Przed nami szkolenie techniczne, jazda na pumptracku, singletraile, górskie traski, wycieczki do bikeparku! Mega fun i maksymalny progress! Szkolenie rowerowe dopełnia trening na trampolinach i dodatkowe aktywności sportowe. W planie także inne atrakcje jak wyjście na basen czy wspólne ognisko.

Kolejna półkolonia sportowa naładowana aktywnościami ruchowymi od pierwszej do ostatniej minuty. Punktem przewodnim jest jazda na hulajnodze na każdym poziomie zaawansowania. Dla tych, którzy zaczynają przygodę z tym sportem i dla tych, którzy chcą nauczyć się nowych tricków. Całość dopełnia szkolenie akrobatyczne na trampolinach. Wszystko bezpiecznie i na pełnej zajawce!

Tym razem mamy coś także dla naszych Maluchów! Zapraszamy na wspólną pierwszą półkolonię, na której nie sposób się nudzić! Warsztaty plastyczne i manualne, ciekawostki, dużo ruchu, śmiechu i świetnej zabawy. Tworzymy dla Was idealne warunki do pierwszych prób nauki wakacyjnej zaradności i samodzielności.

Coś dla małych i dużych Odkrywców! Przed Wami wakacyjna podróż po kulturach i ciekawostkach z krajów czterech kontynentów. W programie zajęcia kreatywne, plastyczne, ruchowe, kulinarne, a także gry i zabawy terenowe, quizy i ciekawostki. Poza bogatym programem warsztatów tematycznych nie zabraknie wakacyjnych aktywności takich jak wspólne wyjście na basen i lody!

Szukasz przygód i wyzwań? Uśmiechasz się na samą myśl o rozbijaniu obozowiska, budowaniu szałasu, czy spaniu w śpiworze i hamaku poza domem? Uwielbiasz las i przyrodę, interesują Cię gry terenowe z mapą i kompasem, tropienie, szyfry, bieg na orientację i jeszcze więcej? Daj się zaprosić na niezapomniane wakacje pełne wrażeń, nowych umiejętności i doskonałą lekcję samodzielności.

Wakacyjny tygodniowy cykl naszych zajęć w ramach „Girls on Board” czyli aktywności sportowe w dziewczęcym gronie! SKATE bujana więc do gry wchodzą: longboardy, rolki i fiszki. W programie także WAKEBOARD – pierwsze starty na wodzie oraz doskonalenie w bezpiecznych warunkach. Do wyboru tematyczne warsztaty kreatywne i taneczne. Cały tydzień zajęć to najlepsza okazja na nowe umiejętności, ale w atmosferze przyjaźni i luzu, czyli w dużym skrócie – sportowe SUN&FUN 😀

Planujemy dodatkowe wycieczki oraz wyjścia na basen, połączone z nauką pływania.
Poza blokami tematycznymi oferujemy Wam również wiele innych atrakcji, między innymi: zajęcia z robotyki, warsztaty kulinarne, gry i zabawy, wspólne ognisko.
 
Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątkowa koszulka i miły upominek na zakończenie półkolonii.

Półkolonie z Freestyle World Piwniczna to aktywnie spędzony czas, nowe przyjaźnie i świetna zabawa!

UBEZPIECZENIE:

Na cały czas trwania półkolonii, zapewniamy wszystkim uczestnikom ubezpieczenie NNW.

wymagania dotyczące uczestnictwa

– Odpowiadający przedział wiekowy
– Wypełniona Karta Uczestnictwa w półkoloniach
– Zgoda rodziców/prawnych opiekunów
– W przypadku półkolonii sportowych – niezbędny sprzęt (rower + rolki/deskorolka/hulajnoga) oraz komplet ochraniaczy (kask, kolana)
 
 

przykładowy plan dnia

8:45-9:00 zbiórka: Rowerowa Dolina, pole namiotowe ul. Targowa, Piwniczna-Zdrój
9:00 sprawdzenie listy obecności i przedstawienie planu dnia, przygotowanie do zajęć
9:30-11:00 I BLOK ZAJĘCIOWY – aktywności wg programu wybranej półkolonii
11:00-11:30 przerwa na drugie śniadanie
11:30-13:00 II BLOK ZAJĘCIOWY – aktywności wg programu wybranej półkolonii
13:00-14:00 obiad + przerwa poobiednia (slackline + trickboard)
14:30-16:00 III BLOK ZAJĘCIOWY – aktywności wg programu wybranej półkolonii
16:00 odbiór dzieci: Rowerowa Dolina, pole namiotowe ul. Targowa,Piwniczna-Zdrój
 
 

CENA – 990 zł (5dni) lub 250zł/dzień

ZAPEWNIAMY:

– Opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców i instruktorów;
– Realizację programu półkolonii – zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00;
– Wyżywienie (drugie śniadanie i obiad);
– Wodę mineralną Piwniczanka na czas trwania zajęć;
– Wstęp na wszystkie atrakcje objęte programem;
– Ubezpieczenie NNW;
– Różnorodność aktywności w zakresie tematu wybranej półkolonii
– Wspaniałą atmosferę;
– Pamiątkową koszulkę

CENA NIE ZAWIERA:
W przypadku warunków pogodowych uniemożliwiających realizację części programu, zorganizujemy wyjazd do parku trampolin Jump Mania w Nowym Sączu. Bilet grupowy = 50zł/osoba/2h

jak się zapisać? (ważne!)

Aby zapisać swoje dziecko na półkolonię, wystarczy wysłać maila na adres: biuro@freestyleworld.pl, podając w zgłoszeniu imię i nazwisko, wzrost, datę urodzenia dziecka oraz telefon kontaktowy do opiekuna.
W tytule wpisujemy NAZWĘ WYBRANEJ PÓŁKOLONI.
 
Warunkiem rezerwacji jest zaksięgowanie na koncie firmy zadatku (490zł). W odpowiedzi na maila, otrzymasz Kartę Uczestnictwa w „LETNICH PÓŁKOLONIACH FREESTYLE WORLD”.
 

Zapisy trwają. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność wpłat rezerwacyjnych.

Uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać sprawne rower górski, kask, ochraniacze kolan oraz jeden ze sprzętu: rolki/deskorolka/hulajnoga.

Szczegółowe informacje co zabrać na obóz przekażemy w przedwyjazdowym komunikacie organizacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

ZOBACZ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ LATO!

Odtwórz wideo