Nie ma nic cenniejszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie. Z naszej strony obiecujemy, że po raz kolejny zrobimy wszystko, aby Wasze dzieci spędziły wspaniały, pełen wrażeń, a przede wszystkim - bezpieczny czas!

zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnych wydarzeń!

PÓŁKOLONIE ZIMOWE FREESTYLE WORLD przeznaczone są dla wszystkich dzieci, które spędzają ferie w Piwnicznej-Zdroju i okolicach.

Oferujemy 2 turnusy wypełnione zimowymi aktywnościami na świeżym powietrzu!

TURNUS I : 12.02 – 16.02.2024 

TURNUS II : 19-23.02.2024

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

>> WIĘCEJ INFORMACJI >>

Od grudnia do marca realizujemy treningi sekcji zimowej. W ramach treningów: zajęcia na stokach Wierchomli i Suchej Doliny, doskonalenie techniki, zajęcia na snowparku.

PIĄTEK: 2H – trening popołudniowy

SOBOTA: 3H – trening przedpołudniowy

Obowiązują zapisy. Zapraszamy do kontaktu.

W każdą niedzielę od grudnia do marca organizujemy zajęcia dla najmłodszych. Dzieci pozostają pod opieką instruktorów, jest to okazja dla rodziców na chwilę wytchnienia. 😉

NIEDZIELA GODZ. 14:00-16:00 

Obowiązują zapisy. Istnieje rónież możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza nowość! Całoroczne zajęcia sportowe tylko dla dziewczyn! Zimą – oczywiście snowboard, wiosną: longboard i rowery a latem – wakeboarding! Planujemy szkolenie, a także warsztaty i wyjazdy. Niepowtarzalna atmosfera i progress gwarantowane! 

Zapisy są otwarte. Możliwe jest dołączenie do grupy, a także umówienie zajęć indywidualnych.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z narciarstwem/snowboardingiem, albo interesuje Cię indywidualne szkolenie, zapraszamy do zapisów na lekcje indywidualne.

Skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych. Nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i wprowadzą Cię w świat sportów zimowych.

 Zajęcia realizowane są na każdym poziomie zaawansowania i w porze dostosowanej do klienta. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu ski/snb. Zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy. Przygotowanie przed sezonem, montaż wiązań, ręczne ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco, zalewanie ubytków, naprawa rozwarstwionych nart/deski, posezonowa konserwacja sprzętu.

Pamiętajcie, że dobrze przygotowany sprzęt to gwarancja najszybszego progressu, a przede wszystkim – BEZPIECZEŃSTWO.

Sport wymagający, ale i dający niesamowitą satysfakcję. Świetny trening i okazja do pozytywnego spożytkowania nieskończonych pokładów energii. 

Treningi tenisa z certyfikowaną instruktor  realizowane są na każdym poziomie zaawansowania na korcie na Radwanowie. Zapraszamy DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH. 

Zapisy są otwarte. Możliwe jest dołączenie do grupy, a także umówienie zajęć indywidualnych.

Akrobatyka to najlepsza dyscyplina sportu do kształtowania wielu zdolności motorycznych i dająca niesamowitą radość z wykonywania kolejnych ewolucji i trików. Uczymy się wszystkiego zgodnie z zasadami stopniowania trudności, zaczynając od przewrotów w przód i w tył, stania na rękach, przerzutów czy doskonaleniu salt na trampolinach i airtracku.

Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa,
ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna-Zdrój


Zajęcia odbywają się od września do czerwca.

Zapisy są otwarte.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

FREESTYLE WORLD

Piwniczna-Zdrój