Nie ma nic cenniejszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie. Z naszej strony obiecujemy, że po raz kolejny zrobimy wszystko, aby Wasze dzieci spędziły wspaniały, pełen wrażeń, a przede wszystkim - bezpieczny czas!

zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnych wydarzeń!

PÓŁKOLONIE ZIMOWE FREESTYLE WORLD przeznaczone są dla wszystkich dzieci, które spędzają ferie w Piwnicznej-Zdroju i okolicach.

Oferujemy 2 turnusy wypełnione zimowymi aktywnościami na świeżym powietrzu!

TURNUS I : 30.01 – 3.02.2023 

TURNUS II : 6-10.02.2023

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

>> WIĘCEJ INFORMACJI >>

Od grudnia do marca realizujemy treningi sekcji zimowej. W ramach treningów: zajęcia na stokach Wierchomli i Suchej Doliny, doskonalenie techniki, zajęcia na snowparku.

PIĄTEK: 2H – trening popołudniowy

SOBOTA: 3H – trening przedpołudniowy

Obowiązują zapisy. Zapraszamy do kontaktu.

W każdą niedzielę od grudnia do marca organizujemy zajęcia dla najmłodszych. Dzieci pozostają pod opieką instruktorów, jest to okazja dla rodziców na chwilę wytchnienia. 😉

NIEDZIELA GODZ. 14:00-16:00 

Obowiązują zapisy. Istnieje rónież możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z narciarstwem/snowboardingiem, albo interesuje Cię indywidualne szkolenie, zapraszamy do zapisów na lekcje indywidualne.

Skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych. Nasi doświadczeni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i wprowadzą Cię w świat sportów zimowych.

 Zajęcia realizowane są na każdym poziomie zaawansowania i w porze dostosowanej do klienta. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu ski/snb. Zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy. Przygotowanie przed sezonem, montaż wiązań, ręczne ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco, zalewanie ubytków, naprawa rozwarstwionych nart/deski, posezonowa konserwacja sprzętu.

Pamiętajcie, że dobrze przygotowany sprzęt to gwarancja najszybszego progressu, a przede wszystkim – BEZPIECZEŃSTWO.

WTOREK I CZWARTEK
16:30 GRUPA 6-7 LAT
18:00 GRUPA 8-10 LAT
19:30 GRUPA 11-14 LAT

ŚRODA
16:30 DZIECI 4-5 LAT
18:00 GRUPA ZAAWANSOWANA
19:30 DOROŚLI

Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa,
ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna-Zdrój


Zapisy trwają. Zapraszamy do kontaktu!

FREESTYLE WORLD

Piwniczna-Zdrój