o nas

dowiedz się więcej

MISJA

Freestyle World powstał z pasji do radosnego sportu, gór oraz pracy z dziećmi i młodzieżą. Połączenie doświadczenia kadry trenerskiej i systematycznej pracy w grupie, pozwala na tworzenie klubu sportowego o niepowtarzalnej atmosferze oraz daje możliwość uzyskania najlepszych efektów.

Profesjonalnie dopracowane i regularne treningi sportowe wpłyną na zdrowy rozwój Twojego dziecka, a nauka bezpiecznych salt i obrotów sprawi, że uśmiech długo nie zniknie z jego twarzy.

Freestyle World to świat nietradycyjnego sportu i różnorodnych aktywności fizycznych w odpowiednio do tego stworzonych i bezpiecznych warunkach. Wykorzystując teren Beskidu Sądeckiego oraz pobliskich gór słowackich, zatroszczymy się nie tylko o wszechstronny rozwój motoryczny, ale i doskonałą zabawę. Zadbamy o lepszą siłę, szybkość, wytrzymałość, skoczność, koordynację ruchową, gibkość i równowagę.

Realizujemy:

  • Klub = sekcje sportowe: akrobatyczna, rowerowa, rolkowa, deskorolkowa oraz narciarsko-snowboardowa. Są to regularne treningi w trakcie całego roku, które pozwalają na stały rozwój w wybranej dyscyplinie
  • Obozy sportowe letnie i zimowe
  • Półkolonie oraz zielone szkoły

MIEJSCE

Jesteśmy mieszkańcami miasta Piwniczna-Zdrój – górskiej miejscowości nie tylko wyjątkowo urokliwej, ale i oferującej ogromne możliwości sportowe i rekreacyjne.

Piwniczna to nasza „Stolica Wszechświata nad Popradzkim Morzem”. Jest to małe miasteczko w Beskidzie Sądeckim położone nad malowniczą rzeką Poprad między dwoma pasmami górskimi – Pasmem Radziejowej i Pasmem Jaworzyny. My objeżdżamy je na wszystkie możliwe sposoby, wykorzystując nasze „secret freeride spoty” – zimą na nartach i snowboardzie, a pozostałą część roku – rowerem. Przez cały rok mamy ogromną radochę z tego co tutaj robimy i z chęcią zaprosimy Cię do naszego górskiego świata pasji i zajawek.

Miejsce rozpoczęcia naszych szkoleń rowerowych to Rowerowa Dolina. Wypożyczalnia, serwis, centrum testowe i punkt informacji turystycznej usytuowany tuż nad rzeką Poprad. Idealna baza wypadowa do uprawiania turystyki aktywnej. Trudno o miejsce piękniej położone i lepiej zlokalizowane.

Świadczy usługi wypożyczenia sprzętu, jak i serwisowe.

www.rowerowadolina.pl

Adres: Pole namiotowe ul. Targowa 1, Piwniczna-Zdrój

Tutaj możecie spotkać się z nami od maja do września codziennie w godzinach 10:00-17:00.

poznajmy się!

MICHAŁ PUSTUŁKA

Założyciel, właściciel i trener Freestyle World Piwniczna.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne, trener sekcji narciarskiej KN Sporteum, instruktor Szkoły Narciarskiej Dwie Doliny, instruktor gimnastyki i akrobatyki.

Kierownik, wychowawca na obozach letnich i zimowych z ponad 10-cio letnim doświadczeniem.

Chłopaki mega zadowolone! Opiekunowie super w każdej dziedzinie -fantastyczne podejscie do dzieci zarówno tych młodszych i jak i starszych 👏 Gorąco polecamy.

pan Adam
Adam Długosz

Tato Kacpra i Kuby

Każde dziecko musi TU BYĆ !! ZAJĘCIA SZTOS 😁😁😁❤️ Dziecko uwielbia POLECAMY 😁

3
Magdalena Hodurek-Gałysa

Mama Jasia i Franka

Super organizacja zajęć, bardzo aktywny czas dla dzieci, młoda, wyrozumiała kadra prowadząca, mająca podejście do dzieci, mnóstwo zabawy I rozrywki pod okiem wykwalifikowanych specjalistów! 👏👏👏 Serdecznie polecam!

pani Magda
Magdalena Groszewska

Mama Izy

FREESTYLE WORLD

Piwniczna-Zdrój