ski & snb

narty i snowboard

 

Dążymy do bycia najlepszymi narciarzami! Nie chcemy tylko potrafić się ścigać na tyczkach, ani tylko umieć skakać na skoczniach. Dążymy do bycia narciarzem kompletnym! Czyli radzić sobie w każdych warunkach, na slalomie i gigancie, na skoczniach w snowparku czy w głębokim śniegu poza trasą. Dlatego nasze szkolenie narciarskie jest podzielone na odpowiednie bloki treningowe, i w każdym z nich kładziemy nacisk na technikę i fun!

  • SL & GS = SLALOM & SLALOM GIGANT – technika jazdy krótkim i długim skrętem najpierw na zadaniówkach na trasie przy odpowiednim doborze ćwiczeń, a później wskakujemy na tyczki i szlifujemy linię jazdy przy wymuszonym skręcie, najpierw na płaskich, niebieskich trasach, a później stopniowo na coraz trudniejszych.
  •  
  • FREERIDE – nie ma nic piękniejszego niż surfing na nartach w głębokim śniegu. Jak już umiemy dobrze skręcać i skakać na nartach to najwyższa pora przenieść to poza trasę. Gdy pojawia się świeży opad śniegu i trening na tyczkach nie ma większego sensu, to my nie czekamy i nie płaczemy, tylko zakładamy szersze narty i w pełni bawimy się narciarstwem wykorzystując technikę krótkiego skrętu ale już w głębokim i nie ubitym śniegu. Oczywiście wszystko z głową i nie łamiąc zasad. 😉

Szkolimy na stokach Wierchomli, Suchej Doliny, Kokuszki.

W ramach dyscyplin zimowych realizujemy:

  • Sekcje sportowe: narciarska i snowboardowa – regularne treningi grupowe, również przygotowanie do zawodów. Treningi techniki jazdy, na tyczkach, w snowparku i poza trasami (freeride)
  • Przedszkole narciarskie – zajęcia dla dzieci od 4 roku życia
  • Szkolenia grupowe – organizujemy treningi dla klubów sportowych, a także przygotowujemy ofertę rekreacyjną dla innych grup zorganizowanych
  • Szkolenia indywidualne – lekcje narciarstwa i snowboardu
  • Półkolonie oraz zielone szkoły – grupy dostosowane do poziomu zaawansowania, organizowane w czasie ferii zimowych
  • Zawody narciarskie i snowboardowe

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem nie tylko w  zakresie techniki jazdy, ale także samodzielnego przygotowania i konserwacji sprzętu. Wszystko po to by nasi kursanci stawali się riderami zarówno coraz lepszymi, jak i samodzielnymi, a przede wszystkim – potrafiącymi przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Odtwórz wideo