skimboard
slackline
trickboard

Nasza STREFA SKIM to przestrzeń wyjątkowa! Miejsce, gdzie łączymy trening z doskonałą zabawą. Chodzenie po linie, ćwiczenia balansu na desce, ślizgi na torze wodnym – wszystko to pozwala rozwijać naszą równowagę i koordynację. Jest to świetne dopełnienie zajęć pozostałych dyscyplin, dające nieocenione rezultaty we wszechstronnym rozwoju naszych kursantów.

Ponadto, aktywności na strefie to najlepsze i niecodzienne urozmaicenie imprez plenerowych dla dzieci, dorosłych i całych rodzin.

W ramach naszej strefy oferujemy:

 • TOR SKIMBOARDOWY

  To nasz surfing w górach! Skimboarding wywodzi się z surfingu. Podstawowy sprzęt to deska i tafla wody w naszym specjalnym 15 metrowym torze. Odpowiedni rozbieg, wskakujemy na dechę i się ślizgamy. Chwila treningu i wszystko opanowane! A dla wytrwałych przyjdzie i czas na naukę tricków.

 • SLACKLINE
  Slackline to nasze wprawki do występów w cyrku. ; ) Uczymy się chodzić po nylonowej taśmie zawieszonej między drzewami. Da się nawet z niej zrobić salto, ale to już pokaże trener Misiaka. ; )

 • TRICKBOARDY

  Trickboard to deska ustawiona na specjalnym wałku, która pozwala ćwiczyć balans w różnych płaszczyznach. Dostarcza dużo dobrej zabawy, a ponadto daje nieograniczone możliwości ćwiczeń.

 • TRAMPOLINA I AIRTRACK
  Podczas organizacji imprez plenerowych, oferujemy również udostępnienie i prowadzenie zajęć akrobatycznych na specjalistycznej ścieżce gimnastycznej i trampolinie