Nie ma nic lepszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie. Z naszej strony obiecujemy, że po raz kolejny zrobimy wszystko, aby Wasze dzieci spędziły wspaniały, pełen wrażeń, a przede wszystkim - bezpieczny czas!

zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnych wydarzeń!

PÓŁKOLONIE LETNIE FREESTYLE WORLD przeznaczone są dla wszystkich dzieci, które spędzają wakacje w Piwnicznej-Zdroju i okolicach.

W tym roku przygotowaliśmy jeszcze bogatszą ofertę letnich półkolonii, aby jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb i zainteresowań naszych Uczestników. Zapraszamy do przejrzenia oferty – jesteśmy przekonani, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Oferujemy kilka świetnych turnusów wypełnionych letnimi aktywnościami na świeżym powietrzu! 

Zapisy są otwarte.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

>> WIĘCEJ INFORMACJI

OBÓZ LETNI BIKE CAMP – przed nami pełen przygód obóz sportowy nastawiony szczególnie na rowerowy progress.

Zapraszamy tych, którzy chcą poznać Beskid Sądecki i najlepsze miejscówki rowerowe, a także mieszkańców Piwnicznej i okolic na swój „pierwszy obóz bez rodziców”. 😉

Zapisy są otwarte.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

>> WIĘCEJ INFORMACJI

OBÓZ LETNI JASTARNIA CAMP – obóz sportowy nad morzem. To nasza propozycja dla tych, którzy chcą spędzić wakacje maksymalnie aktywnie. Nie dla nas smażenie się na plaży!

WINDSURFING – AKROBATYKA – TENIS – ROLKI – SCOOT – SKIMBOARD – SUPY – WYCIECZKI – I WIELE WIĘCEJ…

Zapraszamy tych, którzy nie boją się wyzwań i są otwarci na prawdziwą przygodę i masę wrażeń!

Zapisy są otwarte.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

>> WIĘCEJ INFORMACJI

Treningi od kwietnia do września przeznaczone są dla wszystkich miłośników rowerów mtb&enduro. W ramach treningów: zajęcia na pumptracku, doskonalenie techniki, wycieczki po okolicznych trasach, wyjazdy na bike parki i enduro trails.

Zapisy są otwarte. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu. Możliwe jest również umówienie zajęć indywidualnych.

Nasza nowość! Całoroczne zajęcia sportowe tylko dla dziewczyn! Jesienią i wiosną: longboard i rowery, zimą – oczywiście snowboard, a latem – wakeboarding! Planujemy szkolenie, a także warsztaty i wyjazdy. Niepowtarzalna atmosfera i progress gwarantowane! 

Zapisy są otwarte. Możliwe jest dołączenie do grupy, a także umówienie zajęć indywidualnych.

Sport wymagający, ale i dający niesamowitą satysfakcję. Świetny trening i okazja do pozytywnego spożytkowania nieskończonych pokładów energii. 

Treningi tenisa z certyfikowaną instruktor  realizowane są na każdym poziomie zaawansowania na korcie na Radwanowie. Zapraszamy DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH. 

Zapisy są otwarte. Możliwe jest dołączenie do grupy, a także umówienie zajęć indywidualnych.

Akrobatyka to najlepsza dyscyplina sportu do kształtowania wielu zdolności motorycznych i dająca niesamowitą radość z wykonywania kolejnych ewolucji i trików. Uczymy się wszystkiego zgodnie z zasadami stopniowania trudności, zaczynając od przewrotów w przód i w tył, stania na rękach, przerzutów czy doskonaleniu salt na trampolinach i airtracku.

WTOREK I CZWARTEK
16:30 GRUPA 6-7 LAT
18:00 GRUPA 8-10 LAT
19:30 GRUPA 11-14 LAT

ŚRODA
16:00 grupa 4-5 LAT
17:00 GRUPA ZAAWANSOWANA MŁODSZA (6-8 LAT)
18:15 GRUPA ZAAWANSOWANA STARSZA (9-12 LAT)

Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa,
ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna-Zdrój

Zajęcia odbywają się od września do czerwca. Serdecznie zapraszamy!

FREESTYLE WORLD

Piwniczna-Zdrój