Nie ma nic cenniejszego niż uśmiechnięte twarze uczestników naszych zajęć. Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie i wyrazy uznania. Fakt, że wracacie do nas coraz liczniej to dla nas najlepsza nagroda i dowód na to, że warto dawać z siebie jeszcze więcej!

Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie. Z naszej strony obiecujemy, że po raz kolejny zrobimy wszystko, aby Wasze dzieci spędziły wspaniały, pełen wrażeń, a przede wszystkim - bezpieczny czas!

zapraszamy do zapoznania się z listą aktualnych wydarzeń!

Akrobatyka to najlepsza dyscyplina sportu do kształtowania wielu zdolności motorycznych i dająca niesamowitą radość z wykonywania kolejnych ewolucji i trików. Uczymy się wszystkiego zgodnie z zasadami stopniowania trudności, zaczynając od przewrotów w przód i w tył, stania na rękach, przerzutów czy doskonaleniu salt na trampolinach i airtracku.

Adres: Hala Widowiskowo-Sportowa,
ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna-Zdrój


Zajęcia odbywają się od września do czerwca.

Zapisy są otwarte.
Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

Treningi od kwietnia do września przeznaczone są dla wszystkich miłośników rowerów mtb&enduro. W ramach treningów: zajęcia na pumptracku, doskonalenie techniki, wycieczki po okolicznych trasach, wyjazdy na bike parki i enduro trails.

Zapisy są otwarte. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu. Możliwe jest również umówienie zajęć indywidualnych.

Sport wymagający, ale i dający niesamowitą satysfakcję. Świetny trening i okazja do pozytywnego spożytkowania nieskończonych pokładów energii. 

Treningi tenisa z certyfikowaną instruktor  realizowane są na każdym poziomie zaawansowania na korcie na Radwanowie. Zapraszamy DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH. 

Zapisy są otwarte. Możliwe jest dołączenie do grupy, a także umówienie zajęć indywidualnych.

Nasza nowość! Całoroczne zajęcia sportowe tylko dla dziewczyn! Jesienią i wiosną: longboard i rowery, zimą – oczywiście snowboard, a latem – wakeboarding! Planujemy szkolenie, a także warsztaty i wyjazdy. Niepowtarzalna atmosfera i progress gwarantowane! 

Zapisy są otwarte. Możliwe jest dołączenie do grupy, a także umówienie zajęć indywidualnych.

Prowadzimy profesjonalny serwis narciarski i snowboardowy. Przygotowanie przed sezonem, montaż wiązań, ręczne ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco, zalewanie ubytków, naprawa rozwarstwionych nart/deski, posezonowa konserwacja sprzętu.

Pamiętajcie, że dobrze przygotowany sprzęt to gwarancja najszybszego progressu, a przede wszystkim – BEZPIECZEŃSTWO.

FREESTYLE WORLD

Piwniczna-Zdrój